zim zum napisał(a):

|
Jak w piątek przyjdzie 18 tysięcy, to Bednarz może odtrąbić sukces. Obawiam się jednak, że w celu poprawienia swojego wizerunku przy frekwencji będzie się posiłkował karnetowcami siedzącymi w domu.
|
Do frekwencji wliczy pewnie też tych co mają cztery łapy, a mają pilnować kibiców Wisły Kraków.