Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3600
Stary 19.03.2014, 10:01
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Jak w piątek przyjdzie 18 tysięcy, to Bednarz może odtrąbić sukces. Obawiam się jednak, że w celu poprawienia swojego wizerunku przy frekwencji będzie się posiłkował karnetowcami siedzącymi w domu.
Do frekwencji wliczy pewnie też tych co mają cztery łapy, a mają pilnować kibiców Wisły Kraków.
Odpowiedz cytując