Lukasz napisał(a):

Nie ma być co tak pewnym. Niedawno pewne było że Ci co zostaną ukarani za race na derbach zasiądą na innych sektorach a zasiedli przed telewizorami. Niedawno wydawało się że stadion jest bastionem fanatyka, dziś już niekoniecznie.
Bednarz musi zmięknąć ale Wy jednocześnie też. Wiesz, on wbrew pozorom jest bardzo trudnym przeciwnikiem - jemu, tak jak i tym co rzucali race, na SA specjalnie nie zależy. Obie strony mają 'wyjebane' na siebie więc nie sądzę że to się szybko skończy.
|
Jak w piątek przyjdzie 18 tysięcy, to Bednarz może odtrąbić sukces. Obawiam się jednak, że w celu poprawienia swojego wizerunku przy frekwencji będzie się posiłkował karnetowcami siedzącymi w domu.