Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3598
Stary 19.03.2014, 09:46
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Nie ma być co tak pewnym. Niedawno pewne było że Ci co zostaną ukarani za race na derbach zasiądą na innych sektorach a zasiedli przed telewizorami. Niedawno wydawało się że stadion jest bastionem fanatyka, dziś już niekoniecznie.

Bednarz musi zmięknąć ale Wy jednocześnie też. Wiesz, on wbrew pozorom jest bardzo trudnym przeciwnikiem - jemu, tak jak i tym co rzucali race, na SA specjalnie nie zależy. Obie strony mają 'wyjebane' na siebie więc nie sądzę że to się szybko skończy.
Jak w piątek przyjdzie 18 tysięcy, to Bednarz może odtrąbić sukces. Obawiam się jednak, że w celu poprawienia swojego wizerunku przy frekwencji będzie się posiłkował karnetowcami siedzącymi w domu.
Odpowiedz cytując