Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
robby51
Member
Od: 02.2012
Offline
#
10296
19.03.2014, 09:39
Frekwencja bedzie dramatycznie niska.Chyba najnizsza od czasu oddania całego stadionu do uzytku.
robby51
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do robby51
Znajdź inne posty napisane przez robby51