Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 19.03.2014, 08:48
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Przykład jak zwykle z dupy i jak przeważnie w nawiązaniu do III Rzeszy. Gość jest na tym punkcie ewidentnie zboczony.
19:40 przekroczenie cienkiej czerwonej lini, piana się toczy.
22:39 dlaczego powściągliwość Ukrainy w sprawie Krymu może być jej atutem.

https://www.youtube.com/watch?v=ITTpyQWtMqg najpierw rżnięcie głupa z naiwniakami w tle, później swawola wśród swoich.

Między innymi 18 min 20 sek tego filmiku, Mikke przyznaje się, że bił brawo imperce. Szczery do bólu.
Przyklad trafny bo co ta za pomysl zebu o niepodleglosci regionu (strategicznego!) decydowala reszta kraju. Wiec odwolania do "nielegalnosci" referendum z dupy rodem. Nawet w plebiscycie slaskim nie bylo niemieckiego glosowania ogolnokrajowego tylko regionowe. A co do nawiazania do III Rzeszy - medialne proby przypiecia latki faszystow i nazistow wszyskim ktorzy nie mysla jak dzuce to co jak nie nawiazywanie do tegoz okresu?

Co do glosowania "pod lufami karabinow" - osiol z po jak zwykle pisze bajki. Pod jakimi lufami jak wiekszosc na Krymie to ruskie a "serwery sa w Moskwie" ( to jakos mu nie przeszkadzalo wtedy ). A i jeszcze jedno, narzekania tego becwala ze na Krymie jest tylko rosyjska telewizja a ukrainskiej niet - a co z blokowaniem TV Trwam i jej dostepu do multipleksu?

Ad brawa bicie fladze caratu. No jest JKM monarchista i co mu zrobisz? Przynajmniej nie zmienia pogladow jak wiatr zawieje albo slupki w sondazach. Co jakis czas jebnie jakas gafe ktora usluzne media albo ludzie nie rozumiejacy ni w zab o co mu chodzi przeinacza.
Ostatnio edytowane przez sanderuss : 19.03.2014 o godz. 09:00.
Odpowiedz cytując