|
"Rozumiem że jak pod blokiem w sylwestra zaczną odpalać race i fajerwerki to każdy z was zaprosi jednego miłego Pana do domu?"
Przepraszam Wściekł Psie, ale nie mogłem się powstrzymać. Odnośnie powyższego cytatu, widzisz, jest taka mała, malutka różnica pomiędzy odpaleniem racy w sylwestra a na stadionie.. Otóż ta pierwsza sytuacja NIE JEST ZABRONIONA wedle istniejącego prawa a ta druga już tak. Jest różnica?
Abstrahując od pomysłu z wprowadzeniem policji/tajniaków na stadion, osoba jawnie łamiąca prawo powinna przynajmniej teoretycznie liczyć się z konsekwencjami jakie mogą ją z tego tytułu spotkać.
Ostatnio edytowane przez nameless : 19.03.2014 o godz. 07:15.
|