!!IRIVER!! napisał(a):

Nie wiem, czy bym ją podpisał, bo jej dokładnej treści nie znam, Bednarz podawał hasłowo, na co ktoś się musi zgodzić, by "zakaz" zniesiono... ale poszedłbym tam choćby po to - jeśli czułbym się pokrzywdzony - by powiedzieć bezpośrednio komuś z klubu, co o tym sądzę, bo faktycznie - karanie starszych kibiców za picie piwa w knajpie jest absurdalne.
Nie powiedziałem, że te konkretnie 420 osób naraziło klub na straty. Ale nie powiesz mi też, że w działania mające na celu wstrzelenie rac na stadion nie było uwikłanych więcej osób niż tylko te, które bezpośrednio te race wstrzeliły. Bednarz też zresztą na to zwracał uwagę - nie umiem dokładnie przytoczyć jego odpowiedzi, a nie chcę przekręcić. Jestem zdania, że powinno się wyłapać te konkretne osoby, które to zrobiły + te, które im w tym pomagały i je ze stadionu wywalić. Wywalić i ukarać finansowo też tych 20 mądrych, którzy rzucili racami na murawę w trakcie Derbów, bo ci akurat klub na straty narazili.
|
Mogę wiedzieć na którym sektorze siedzisz
