Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3567
Stary 18.03.2014, 22:20
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, czy bym ją podpisał, bo jej dokładnej treści nie znam, Bednarz podawał hasłowo, na co ktoś się musi zgodzić, by "zakaz" zniesiono... ale poszedłbym tam choćby po to - jeśli czułbym się pokrzywdzony - by powiedzieć bezpośrednio komuś z klubu, co o tym sądzę, bo faktycznie - karanie starszych kibiców za picie piwa w knajpie jest absurdalne.

Nie powiedziałem, że te konkretnie 420 osób naraziło klub na straty. Ale nie powiesz mi też, że w działania mające na celu wstrzelenie rac na stadion nie było uwikłanych więcej osób niż tylko te, które bezpośrednio te race wstrzeliły. Bednarz też zresztą na to zwracał uwagę - nie umiem dokładnie przytoczyć jego odpowiedzi, a nie chcę przekręcić. Jestem zdania, że powinno się wyłapać te konkretne osoby, które to zrobiły + te, które im w tym pomagały i je ze stadionu wywalić. Wywalić i ukarać finansowo też tych 20 mądrych, którzy rzucili racami na murawę w trakcie Derbów, bo ci akurat klub na straty narazili.
Mogę wiedzieć na którym sektorze siedzisz
Odpowiedz cytując