JEDREK76 napisał(a):

Arked i !!IRIVER!!
w powyższym cytacie także przyznajecie mu rację Jeśli tak to rzeczywiście nie mamy o czym ze sobą rozmawiać. Wiśle Kibicuję od urodzenia, a na Jej mecze chodzę od 1986 r. (wówczas Bednarz był trampkiem w AKS-ie Chorzów) i nie będzie ta p...a chorzowsko-warszawska w Moim Klubie się szarogęsić. Już pomijając moją osobę, ale ta menda ma czelność mówić w ten sposób do Ludzi, którzy Kibicowali Wisełce kiedy ten najmita na gówno papu mówił.
Co za sk...syn.
|
Nie przyznaje mu w powyższym racji i uważam, że z taką gadką daleko nie zajdzie.