|
Nie tylko SKWK bojkotuje mecz i myslę że łysemu to bardzo nie w smak....Nie jestem w SKWK byłem restauracji ale zakazu nie mam(nie wiem jakim cudem..może jeszcze dostanę) ale mimo wszystko nie idę na mecz bo widziałem to na własne oczy i z tymi co maja zakaz sie solidaryzuje jako kibic WISŁY KRAKÓW a nie tylko piłki nożnej. Dla mnie osobiście są ważniejsze rzeczy niz pozycja w tabeli czy zajebista bramka Stilica który po sezonie odejdzie.Popatrz jeszcze tylko na jedno...Jak się zachował prezes Legii po meczu z Jagą a jak się zachował nasz...i dlaczego chcemu mu zrobić "na złość" pozdrawiam
|