Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3559
Stary 18.03.2014, 21:22
warszawska ....a napisał(a):
[...]Mam nadzieję, że ci ludzie dotrzymają słowa i oni na mecz z Zawiszą nie przyjdą i być może zrobią nam uprzejmość i nie pojawią się tutaj już do końca swojego życia [...]
Arked i !!IRIVER!!
w powyższym cytacie także przyznajecie mu rację Jeśli tak to rzeczywiście nie mamy o czym ze sobą rozmawiać. Wiśle Kibicuję od urodzenia, a na Jej mecze chodzę od 1986 r. (wówczas Bednarz był trampkiem w AKS-ie Chorzów) i nie będzie ta p...a chorzowsko-warszawska w Moim Klubie się szarogęsić. Już pomijając moją osobę, ale ta menda ma czelność mówić w ten sposób do Ludzi, którzy Kibicowali Wisełce kiedy ten najmita na gówno papu mówił.
Co za sk...syn.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 18.03.2014 o godz. 21:26.
Odpowiedz cytując