warszawska ....a napisał(a):
|
[...]Mam nadzieję, że ci ludzie dotrzymają słowa i oni na mecz z Zawiszą nie przyjdą i być może zrobią nam uprzejmość i nie pojawią się tutaj już do końca swojego życia [...]
|
Arked i !!IRIVER!!
w powyższym cytacie także przyznajecie mu rację

Jeśli tak to rzeczywiście nie mamy o czym ze sobą rozmawiać. Wiśle Kibicuję od urodzenia, a na Jej mecze chodzę od 1986 r. (wówczas Bednarz był trampkiem w AKS-ie Chorzów) i nie będzie ta p...a chorzowsko-warszawska w Moim Klubie się szarogęsić. Już pomijając moją osobę, ale ta menda ma czelność mówić w ten sposób do Ludzi, którzy Kibicowali Wisełce kiedy ten najmita na gówno papu mówił.
Co za sk...syn.