Wyświetl pojedynczy post
juniho
Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kalwaria

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3550
Stary 18.03.2014, 21:02
!!IRIVER!! tu będziesz o tym wiedział oficjalnie. Mimo wszystko nie przeszkadza Ci to? Nie widzisz tej nagonki na kibiców? tu nie chodzi o SKWK oni mają na swoim koncie kilka mniej udanych pomysłów a oprócz tego pomyśl ile dobrego zrobili przez te wszystkie lata dla Wisły i ludzii,dzieci potrzebujących? myślisz że bez fanatyków bedzie lepiej?bezpieczniej? Myślę że się grubo mylisz ale to moje zdanie.pozdr
Odpowiedz cytując