|
Oceniając jego wystąpienie to myślałem, że bardziej mu się uda wybrnąć z niektórch pytań, a tu poległ całkowicie. Nie odpowiadał na kluczowe pytania, dla widza jasne było że kłamie lub unika odpowiedzi. A już propozycja lojalki dla ukaranych kibiców to juz poniżajaca ich splunięcie im w twarz. Lizanie po jajkach policję, wojewodę, domaganie się pomocy mediów w rozprawie z kibicami dopełniły całości jego żenującego występu. Dopóli ta kreatura będzie w Wiśle to czeka kibiców okres wielkiej smuty.
|