buczo1985 napisał(a):

|
Te zapowiedzi o klasowych piłkarzach to nawet szkoda analizować. I jak się to ma do tych rewelacji, o których wspomina w oświadczeniu SKWK, że niby Boss sprzedałby chętnemu klub za 12mln zł. Czy można jakoś zweryfikować tego niusa?
|
Zapowiedzi o klasowych piłkarzach made by klubowa wierchuszka = rewelacje SKWK.
Obie strony są siebie warte, bo dążą do tego, żeby pokazac całemu światu, jakie to są wspaniałe, święte itp... [ a ta druga strona jest be...

]
Dlatego wypowiedzi żadnej z nich nie traktowałbym poważnie - bo i jedna i druga działają w tym momencie na szkodę klubu, a czas pokaże, dzięki komu ta szkoda była większa...