Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67762
Stary 18.03.2014, 19:59
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Te zapowiedzi o klasowych piłkarzach to nawet szkoda analizować. I jak się to ma do tych rewelacji, o których wspomina w oświadczeniu SKWK, że niby Boss sprzedałby chętnemu klub za 12mln zł. Czy można jakoś zweryfikować tego niusa?
Zapowiedzi o klasowych piłkarzach made by klubowa wierchuszka = rewelacje SKWK.
Obie strony są siebie warte, bo dążą do tego, żeby pokazac całemu światu, jakie to są wspaniałe, święte itp... [ a ta druga strona jest be... ]
Dlatego wypowiedzi żadnej z nich nie traktowałbym poważnie - bo i jedna i druga działają w tym momencie na szkodę klubu, a czas pokaże, dzięki komu ta szkoda była większa...
Powód: takie tam... wqrwiłem się...
Ostatnio edytowane przez BlurgH : 18.03.2014 o godz. 20:02.
Odpowiedz cytując