Wyświetl pojedynczy post
TSWalos
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3534
Stary 18.03.2014, 19:55
raddar napisał(a):Wyświetl post
Sprawiedliwym byłoby , gdyby w opozycji do Bednarza wypowiadał się ktoś z Skwk .No cóż polskie media...
Pytanie jest tylko, czy ktoś tam umie się wypowiedzieć przed kamerą?
Łysy jednak przekonywujący na razie . Idę na mecz
Gwiaździsty skończ wstydu oszczędź .
Popieram. Idę na mecz ale trzeba będzie się pilnować, żeby nie użyć soczystej ....y.
A może to i lepiej...
Czas pokaże.
Odpowiedz cytując