raddar napisał(a):

Sprawiedliwym byłoby , gdyby w opozycji do Bednarza wypowiadał się ktoś z Skwk .No cóż polskie media...
Pytanie jest tylko, czy ktoś tam umie się wypowiedzieć przed kamerą?
Łysy jednak przekonywujący na razie . Idę na mecz
Gwiaździsty skończ wstydu oszczędź .
|
Popieram. Idę na mecz ale trzeba będzie się pilnować, żeby nie użyć soczystej ....y.
A może to i lepiej...
Czas pokaże.