Wyświetl pojedynczy post
raddar
Junior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3533
Stary 18.03.2014, 19:49
Sprawiedliwym byłoby , gdyby w opozycji do Bednarza wypowiadał się ktoś z Skwk .No cóż polskie media...
Pytanie jest tylko, czy ktoś tam umie się wypowiedzieć przed kamerą?
Łysy jednak przekonywujący na razie . Idę na mecz
Gwiaździsty skończ wstydu oszczędź .
Odpowiedz cytując