|
Sprawiedliwym byłoby , gdyby w opozycji do Bednarza wypowiadał się ktoś z Skwk .No cóż polskie media...
Pytanie jest tylko, czy ktoś tam umie się wypowiedzieć przed kamerą?
Łysy jednak przekonywujący na razie . Idę na mecz
Gwiaździsty skończ wstydu oszczędź .
|