|
Moim zdaniem pogłoski o poszukiwaniu chętnego na kupienie klubu to bajki żeby znaleźć jakąś rewelacje. Nie uwierzę w to że Pan Cupiał chce sprzedać Wisłe za tylko 12 mln zł. Jeśli dobrze pamiętam to dług Wisły wobec Telefoniki jeszcze pół roku temu wynosił 82 mln zł. Znając Bossa i wypowiedzi ludzi z jego otoczenia on nie ma zamiaru dołożyć do interesu i jeśli miałby sprzedać klub to minimalnie za cene taką ile wynosi owy dług a szczerze wątpieabyśmy spłacili 70 mln zł w ciągu pół roku bez gry w Europie i spektakularnych transferów z klubu. Chociaż czas pokaże.
|