Póki co to Bednarz broni się w Orange Sport... jedyna wtopa to ta z 1 zł od biletu.. ale czy on tam gdzieś nie gadał że SKWK chciała tą kasę wydawać na race, oprawy oraz sektorówki ? Zmywarkę puszczałem i nie usłyszałem dokładnie

! Pomysł pomnika bardzo fajny!
