|
oglądacie sport raport z Bednarzem?
ten gość jest k...a żałosny.. Uchylał się od odpowiedzi na pytanie dlaczego nie zgodzili się na zlotówkę od biletu. Prowadzący go cisnął kilka razy, aż wydusił, że faktycznie chcieli obciążyć skwk odpowiedzialnością za to co się dzieje na stadionie. Więc Ci co mówili o tym, że skwk kłamie, to polecam.
Nie jestem zwolennikiem bojkotu. Wisła to my, kibice, a nie Bednarz. Powinniśmy pokazać jedność i siłę na stadionie. Milczącą siłę i jedność...
|