Wyświetl pojedynczy post
staszek2309
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3516
Stary 18.03.2014, 18:33
oglądacie sport raport z Bednarzem?
ten gość jest k...a żałosny.. Uchylał się od odpowiedzi na pytanie dlaczego nie zgodzili się na zlotówkę od biletu. Prowadzący go cisnął kilka razy, aż wydusił, że faktycznie chcieli obciążyć skwk odpowiedzialnością za to co się dzieje na stadionie. Więc Ci co mówili o tym, że skwk kłamie, to polecam.
Nie jestem zwolennikiem bojkotu. Wisła to my, kibice, a nie Bednarz. Powinniśmy pokazać jedność i siłę na stadionie. Milczącą siłę i jedność...
Odpowiedz cytując