kucharz_77 napisał(a):

Informacja dla osób z blokadą konta kibica
Data publikacji: 18-03-2014 17:33
Wisła Kraków informuje wszystkie osoby, których konto kibica zastało zablokowane, a czują się tym faktem pokrzywdzone, iż będą miały możliwość odwołania się od tej decyzji.
W związku z tym, iż w grupie objętej blokadą wejścia na Stadion Miejski im. Henryka Reymana mogły się znaleźć osoby, dla których dobro Białej Gwiazdy jest najważniejsze, i nie godzą się z łamaniem prawa oraz regulaminu stadionowego, będą miały możliwość odwołania się od decyzji Klubu.
W sprawie wyjaśnienia zapraszamy wszystkich, którzy czują się pokrzywdzeni, w środę i czwartek w godz. od 15.00 do 18.00 do siedziby klubu przy Reymonta 22.
Osoby niepełnoletnie muszą stawić się razem z rodzicem lub opiekunem prawnym.
Wisła Kraków SA
|
a gdzie słowo przepraszam!!!!!!!!!!!!!! Panie J.B dziekuje Panu baardzo ...ale nie będę sie kalał przed Panem za Pana błędy i aroganctwo