domin_czyzyny napisał(a):

|
Skończ już tą durną rozmowę, bo naprawdę brniesz w coś co się nie da udowodnić.
|
Race na murawie z oprawy nie dotyczą SKWK?
Stowarzyszenie nie ma zdania na ten temat? Nie jest ważne dla klubu i nas kibiców stanowisko stowarzyszenia w tej kwestii?
Proszę Cię...
Cytat:
|
Może warto byłoby spytać Pana Prezesa Bednarza dlaczego nie opowie mediom jak przed derbami prosił Stowarzyszenie aby zadbało o brak pirotechniki podczas meczu. Dlaczego nie opowie jak składał nam propozycję, że „jak będzie taka wola wśród kibiców to żeby odpalono race na meczu z Zawiszą, bo nawet jak wojewoda zamknie stadion na mecz z Podbeskidziem to nie będzie dużej straty finansowej z tego tytułu”
|
http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie-inne/5420-123.html
Jak widzisz, gdy trzeba, stowarzyszenie jest w stanie załatwić ugodę jak nikt inny i wziąć odpowiedzialność za nieodpalenie rac. Nadal twierdzisz że 'ta sprawa danej organizacji nie dotyczy'? Jak może nie dotyczyć skoro oficjalnie się przyznają że tego typu sprawy klub starał się załatwić przez nich?
Jeszcze raz powtórzę - SKWK
świadomie przyjęło na siebie odpowiedzialność bądź jej część - brakiem oświadczenia w tej sprawie. Dowody możesz sobie zbierać jedynie na poparcie tego czy było to świadome zaniechanie i próba zrobienia na złość Bednarzowi czy faktyczne stanie za akcją. Ja Ci dowodów zbierał nie będę - nie jestem z policji.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA