Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3510
Stary 18.03.2014, 17:44
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
I tu się zgadzamy. Czyli skoro nie ma dementi z obu stron to działania idą a conto zarządu i SKWK. Nie trzeba żadnych dowodów - milczenie jest oznaką zgody.
chyba Cię Bozia opuściła. Milczenie nie jest oznaką zgody... Milczenie jest tylko sygnałem, że nie wypowiada się na ten temat, bo ta sprawa danej organizacji nie dotyczy.
A Bednarz się wypowiedział poprzez oficjalne oświadczenie na stronie www.wisla.krakow.pl

Skończ już tą durną rozmowę, bo naprawdę brniesz w coś co się nie da udowodnić.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 18.03.2014 o godz. 17:47.
Odpowiedz cytując