Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67760
Stary 18.03.2014, 17:28
Te zapowiedzi o klasowych piłkarzach to nawet szkoda analizować. I jak się to ma do tych rewelacji, o których wspomina w oświadczeniu SKWK, że niby Boss sprzedałby chętnemu klub za 12mln zł. Czy można jakoś zweryfikować tego niusa?
What's new?

Odpowiedz cytując