Wyświetl pojedynczy post
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2025
Stary 18.03.2014, 17:24
Tak na marginesie: Kulawik nie pracuje w III-ligowym Przeboju Wolbrom jako trener.
Po pierwsze - Przebój wycofał się z III ligi i zaczyna od gry w okręgówce.
Po drugie - Kulawik poszedł tam jako koordynator Akademii Przebój Wolbrom.
Więc upadł jeszcze niżej tak naprawdę.
Odpowiedz cytując