|
Tak na marginesie: Kulawik nie pracuje w III-ligowym Przeboju Wolbrom jako trener.
Po pierwsze - Przebój wycofał się z III ligi i zaczyna od gry w okręgówce.
Po drugie - Kulawik poszedł tam jako koordynator Akademii Przebój Wolbrom.
Więc upadł jeszcze niżej tak naprawdę.
|