domin_czyzyny napisał(a):

|
Jeśli masz dowody, to proszę bardzo przedstaw je, a wtedy wszyscy przyznają Ci rację. Jeśli nie masz, cały Twój post jest gówno wart i jest w stylu Gówna Wybiórczego, TVN, Dziennika Polskiego czy Gazety Krakowskiej. Szacunek za wzory do naśladowania, m.in. Pan Klemba, Piotr Rąpalski i inni tzw. dziennikarze.
|
Nie czytam tych gazet, o których piszesz i nie wiem co to za dziennikarze. Mi po prostu zabrakło
wyraźnego oświadczenia SKWK odcinającego się od akcji z racami bądź potępiającego je. Na ten temat jest tylko jedno zdanie zakopane gdzieś w tekście pt. "Oceńcie sami".