Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2024
Stary 18.03.2014, 16:19
Jak to gdzie? W pucharach na wiosnę. Więc bądź poważny i nie porównuj okresu Moskala do okresu Kulawika.


piotek napisał(a):Wyświetl post
Wchodzi Wam do szatni facet, który trenował rezerwy, o którym pewnie połowa składu nie słyszała, bo po co najemnicy mieliby się interesować naszą historią? Nigdy nie rozmawialem, ani chyba jakoś wiele nie słuchałem Kulawika, ale nigdy nie miałem go za faceta z jajami, który umie, kiedy trzeba, zawodników za mordę. Bezsprzecznie jeśli chodzi o posłuch Smuda bije go na głowę. Pewnie jakiś wpływ na to miała zmiana zawodników:
Dobry trener z autorytetem nie musi nikogo brać za mordę, tylko spowoduje, że każdy z drużyny sam stara się za mordę trzymać. Dla dobra zespołu, a nie własnych korzyści. Zwłaszcza na boisku. Ktoś kto nie widzi różnicy w postawie drużyn Probierza i Kulawika to wkładu Kuli nie zrozumie
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując