|
Piszę zupełnie o czym innym. Nie chodzi mi od jednostki, które rzucały racami tylko o motywacje tego postępowania. Jeśli SKWK jest jakkolwiek odpowiedzialne za akcje z racami, a wszystko na to wskazuje, to nie ma co liczyć na poparcie większości kibiców. I na pewno nie pomoże stowarzyszeniu agresywny język z ostatniego oświadczenia o bojkocie meczu z Zawiszą czy nawoływanie do zwolnienia trenera (szaleństwo!). Nawet ostatnie skandaliczne decyzje klubu odnośnie masowych zakazów stadionowych i wprowadzeniu policji na trybuny tutaj nie pomogą. Odpowiedzialność za wywołanie całego bardzo szkodliwego dla klubu konfliktu i jego eskalację spada w takim wypadku w większości na stowarzyszenie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|