Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3494
Stary 18.03.2014, 15:44
Arked napisał(a):Wyświetl post
W tak istotnej kwestii, która jest bezpośrednią przyczyną sankcji i kar, powinien być wydany jasny komunikat ze strony stowarzyszenia dla kibiców Wisły. Tymczasem śledząc treść oświadczeń wygląda to tak, jakby race zostały rzucone za karę, czy na złość zarządcom klubu (!?) z powodu braku porozumienia w sprawie złotówki od biletu. I nie będę tutaj ukrywać, że wygląda to po prostu źle.
w tej kwesti to niech Policja szuka dowodów i karze winnych, tych którzy to zrobili. Co tu więcej można napisać.
Odpowiedz cytując