Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3493
Stary 18.03.2014, 15:31
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
a co to za problem pójsć na spotkanie i się zapytać ? To jakiś szczególny wysiłek ? Możesz wysłać im też list, e-mail. To chyba nie problem. Nie rozumiem, dlaczego o to się pytasz na forum niezwiązanym z SKWK.
W tak istotnej kwestii, która jest bezpośrednią przyczyną sankcji i kar, powinien być wydany jasny komunikat ze strony stowarzyszenia dla kibiców Wisły. Tymczasem śledząc treść oświadczeń wygląda to tak, jakby race zostały rzucone za karę, czy na złość zarządcom klubu (!?) z powodu braku porozumienia w sprawie złotówki od biletu. I nie będę tutaj ukrywać, że wygląda to po prostu źle.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując