domin_czyzyny napisał(a):

|
a co to za problem pójsć na spotkanie i się zapytać ? To jakiś szczególny wysiłek ? Możesz wysłać im też list, e-mail. To chyba nie problem. Nie rozumiem, dlaczego o to się pytasz na forum niezwiązanym z SKWK.
|
W tak istotnej kwestii, która jest bezpośrednią przyczyną sankcji i kar, powinien być wydany jasny komunikat ze strony stowarzyszenia dla kibiców Wisły. Tymczasem śledząc treść oświadczeń wygląda to tak, jakby race zostały rzucone za karę, czy na złość zarządcom klubu (!?) z powodu braku porozumienia w sprawie złotówki od biletu. I nie będę tutaj ukrywać, że wygląda to po prostu źle.