wierny napisał(a):

|
bardzo dużo racji jest w tym wklejonym tutaj z SKWK poście, niech go sobie każdy buntownik przeczyta.
|
niech każdy miłośnik Bednarza i POlicji też niech to przeczyta, Każdy rozsądnie myślący kibic wie jakie jest ryzyko, jakie zagrożenie, szczególnie w mieście derbowym. Ja wielokrotnie na początku tego sporu pisałem, że nie wyobrażam sobie innej drogi niż porozumienia i ustępstwa po dwóch stronach. Jednak nic z tego nie wyszło, a Bednarz zastosował wszystkie wytyczne POlicji + ukarał setki niewinnych osób. Nie ma innego wyjścia, nie możemy się zgodzić jako brac kibicowska na to i nie możemy się zgodzić na tajniaków na trybunach i POlicję pod sektorem.
Skutki naszej zgody na to, byłyby tragiczne - szczególnie w mieście derbowym z taką ....ą za miedzą, która wykorzystałaby to przeciwko nam...
Arked napisał(a):

|
To znaczy, że nie ma nigdzie oświadczenia w tej sprawie i żeby otrzymać łaskawie odpowiedź na takie fundamentalne pytania muszę iść na spotkanie i się zapytać?
|
a co to za problem pójsć na spotkanie i się zapytać ? To jakiś szczególny wysiłek ? Możesz wysłać im też list, e-mail. To chyba nie problem. Nie rozumiem, dlaczego o to się pytasz na forum niezwiązanym z SKWK.