domin_czyzyny napisał(a):

|
a co taki poniższy post wnosi do dyskusji ?
|
Nic, w przeciwieństwie do jego wcześniejszych postów. Sprowokowaliście go do takiej odpowiedzi waszymi wcześniejszymi zaczepkami.
Cytat:
|
Jeśli Cię to interesuje wyślij do nich zapytanie, a może będzie lepiej jak pójdziesz na spotkanie i zapytasz.
|
To znaczy, że nie ma nigdzie oświadczenia w tej sprawie i żeby otrzymać łaskawie odpowiedź na takie fundamentalne pytania muszę iść na spotkanie i się zapytać?