Gwiaździsty napisał(a):

Mnie to co mysli druga strona, nie interesuje. Tym bardziej, ze jest to najemnik, nie związany emocjonalnie z Wisłą, b. kopacz Legii.
A co do wystrzeliwania rac. Na forum jest taki temat: "Na zachodzie sobie poradzili - czyli kibolski przeglad wydarzeń w Europie"
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9181
Tylko , żebyś nie zasłabł przy ogladaniu.
|
Dokładnie miałem link do tego tematu wrzucić. Uprzedziłeś mnie. Trzeba to Rudemy podesłać...