Wyświetl pojedynczy post
OSC.N.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3487
Stary 18.03.2014, 14:58
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
kto nam klaszcze, a kto nie, okaże się podczas najbliższych meczów... wtedy będzie można powiedzieć ilu jest z nami, a ilu za BEDNARZEM i POLICJĄ...Każdy ma prawo do swojego wyboru.
To już nie ma innej opcji? Albo ktoś nie idzie na mecz i jest za SKWK, albo idzie i jest za Bednarzem i Policją?

A jeśli ktoś uważa, że obie strony są siebie warte? Obie mają swoje za uszami i obie z jakiegoś sobie tylko znanego powodu chcą napędzać ten konflikt?

Jeśli ktoś nie chce karać Wisły i jej piłkarzy za to całe zamieszanie? Nie chce karać samego siebie, bo tym dla prawdziwego kibica będzie nie pójście na mecz?

Mi też nie podoba się siedzenie między tajniakami. Też jestem przeciwny zbiorowej odpowiedzialności i uważam, że to co robi Bednarz, to skur.wysyństwo, ale nie szufladkujcie ludzi tak od razu. Nie odcinajcie się od każdego kto myśli choć odrobinę inaczej, bo przyjdzie w końcu taki moment, że narobicie sobie faktycznie na stadionie samych wrogów i sami wypchniecie się na margines...

pozdr
OSC.N.

P.S. Świetny tekst wklejony przez Dzideek. Każdy, bez względu na popieraną opjcę powinien go przeczytać i zastanowić się, czy nie warto by jednak zmienić trochę retorykę i zastanowić się od nowa nad celami, a nie środkami. Przecież celem dla wszystkich grup jest dobro Wisły, tylko każda ze stron widzi inne środki by to realizować i to na tym tle powstają główne spory...
BEZ PODPISU...
Odpowiedz cytując