sayek89 napisał(a):

|
Smuda wczoraj w wywiadzie dla Interii wspomniał że w czerwcu możliwe jest ściągnięcie dwóch lub trzech piłkarzy klasy Stilica. No chciał bym w to wierzyć.
|
Taak w zimie miało być 4 nowych graczy na wysokim poziomie. No w sumie to możnaby stwierdzić, że faktycznie tak jest naciągając trochę przyjście Piotrka Brożka + Stilić, Dudka i Klarić... jak w pysk wychodzi 4