Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67756
Stary 18.03.2014, 14:36
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Smuda wczoraj w wywiadzie dla Interii wspomniał że w czerwcu możliwe jest ściągnięcie dwóch lub trzech piłkarzy klasy Stilica. No chciał bym w to wierzyć.
Taak w zimie miało być 4 nowych graczy na wysokim poziomie. No w sumie to możnaby stwierdzić, że faktycznie tak jest naciągając trochę przyjście Piotrka Brożka + Stilić, Dudka i Klarić... jak w pysk wychodzi 4
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując