Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3481
Stary 18.03.2014, 14:08
prokurator napisał(a):Wyświetl post
CHODZIŁEM CAŁE LATA NA STADION JAK dziesiątka była obstawiona dookoła ZOMOWcami !!!! a Wisła sportowo była chłopcem do bicia. Przeżyłęm Na trybunach BYWAŁO w porywach do 5000. ludzi . Barwy to mogłą Wam zrobić mamusia na szydełku. Nie musisz mi moralizować jeden z drugim. Na 99% wielkiego H.. o tym wiecie.
Widać, że sie Panu prokuratorowi to obstawienie zomowcami tak spodobało, ze dzisiaj jest już "po linii i na bazie".Ja tez chodziłem w tamtych czasach na X ale tym bardziej nigdy nie wpadło by mi do głowy, żeby razem z najemnikami typu Bednarz i policja wystepowac przeciwko kibicom !

Jeszcze raz zadaję pytanie. Czy Pan prokurator jedzie do tego Lubina, dopingować żywiołowo Wisłę, jak zywiołowo sie udziel na forum ? Bo ja mam już swoje lata i na X też ale ostatnio byłem w Gliwicach. A jak się Pan prokurator nie udziela kibicowsko to kapcie i GW w rączkę a nie walić smuty w wątkach, które go nie dotyczą.
Odpowiedz cytując