Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 18.03.2014, 14:04
Dla mnie to był mecz z kategorii - Z piekła do nieba. Remis jak wygrana, owszem więcej szczęścia i nawet można to było wygrać w "10" niesamowite. Taka ta Legia mocna że strach się bać w play off co będzie.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując