Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3479
Stary 18.03.2014, 14:02
Ja osobiście SKWK nie posądzam, też nie znam się i nie wiem co w nim się dzieje aktualnie więc nie krytykowałem. Jedno mnie zastanawia, dlaczego Stowarzyszenie w żadnym z do tej pory napisanych oświadczeń nie wspomniało i nie było przeciwne odpaleniu i rzuceniu rac na stadion. Bo każdy racjonalny kibic stwierdzi że odpalenie i wrzucenie rac z poza stadionu było przesadą i więcej dało minusów niż plusów ( plusów żadnych nie dało ). Tak się tylko zastanawiam.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując