CHODZIŁEM CAŁE LATA NA STADION JAK dziesiątka była obstawiona dookoła ZOMOWcami !!!! a Wisła sportowo była chłopcem do bicia. Przeżyłęm Na trybunach BYWAŁO w porywach do 5000. ludzi . Barwy to mogłą Wam zrobić mamusia na szydełku. Nie musisz mi moralizować jeden z drugim. Na 99% wielkiego H.. o tym wiecie.
Arked . NIe dowiesz się. Race odpaliły ufoludki ,zupełnie niechcący i przypadkowo. I wogóle nie było i nie ma żadnego problemu z racami.
