Wyświetl pojedynczy post
prokurator
Junior Member
 
Od: 03.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3478
Stary 18.03.2014, 13:57
CHODZIŁEM CAŁE LATA NA STADION JAK dziesiątka była obstawiona dookoła ZOMOWcami !!!! a Wisła sportowo była chłopcem do bicia. Przeżyłęm Na trybunach BYWAŁO w porywach do 5000. ludzi . Barwy to mogłą Wam zrobić mamusia na szydełku. Nie musisz mi moralizować jeden z drugim. Na 99% wielkiego H.. o tym wiecie.


Arked . NIe dowiesz się. Race odpaliły ufoludki ,zupełnie niechcący i przypadkowo. I wogóle nie było i nie ma żadnego problemu z racami.
Ostatnio edytowane przez prokurator : 18.03.2014 o godz. 13:59.
Odpowiedz cytując