SharksiK napisał(a):

|
To ty sobie mozesz bojkotowac skladki a jak my chcemy cos bojkotowac to płacz? Prosze Cie...
|
Jest taka zasadnicza różnica, ze ja w ten sposob niczego nie niszcze i nie dzialam w ten sposob na szkode klubu, ktorego jestem kibicem.