Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5024
Stary 18.03.2014, 13:28
A gdzie przeczytałeś cokolwiek o Gargule, Chrapku itd? Sytuacja jest zupełnie wyimaginowana, więc nie odnoszę się w niej do teraźniejszości. Po prostu zastanawiam się nad potencjałem obu piłkarzy...
Nie bardzo rozumiem, po czym wnioskujesz, ze wystawiłbym Meliksona jako lewoskrzydłowego. Obaj mogą grac na środku z ubezpieczającym ich defensywnym. Maor bardziej z przodu- dysponuje lepszą dynamiką i zwrotnością jako klasyczna 10, za to Stliić jako główny reżyser akcji, kreujący nieco bardziej z tyłu.
Odpowiedz cytując