NIe ,wolne mam ,

A Ty nie w szkole ? Może race z saletry robisz?
NIe papu odmienne zdanie? Myślisz ze wszyscy Wam klaskają? Mylisz się. Łysy mi u dupy wisi. Jak większości kibiców.
Dzięki takim działąniom rzeczywiście zostanie tylko pomnik albo muzeum,. Pośrednio Klub i drużynę macie w dupie. ..(nie pierwszy raz z resztą
)
Wisła to nie tylko C ,nie tylko ultras , bojówki i SkWk. Zawsze tak było tylko Wam się wydaje że rządzą ci co najgłośniej krzyczą. Dorabiajcie ideologie do tego co robicie.
Nic nie potraficie lub nie chcecie powiedzieć samokrytycznego. Lepiej rzucić race i schować się za decyzyjnymi

. albo pod sektorówką. DZIECINADA