Wyświetl pojedynczy post
prokurator
Junior Member
 
Od: 03.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3466
Stary 18.03.2014, 12:46
Czyli reasumując ,bo ja ciemny i niezorientowany i naiwny.
W proteście przeciwko Łysemu krawaciarzowi z łazienkowskiej ,który podstępnie jak Putin przejął Naszą Wisełkę dokopaliście włąsnemu Ukkochanemu Klubowi..

Hmm. A te 25 tys. kary to pewnie z konta osobistego Bednarza pójdzie?
Ciekawi mnie czy kogokolwiek przekonaliście do swoich racji? i czy akcje w stylu "Kali ukraść krowę " cokolwiek pożytecznego przyniosły....
A może ten sylwester na meczu z Ruchem to był spontan ..


Rzucanie rac na murawe i to u siebie to DEBILIZM ,żadna ideologia i motywacja tego nie zmieni.
Ostatnio edytowane przez prokurator : 18.03.2014 o godz. 12:49.
Odpowiedz cytując