Czyli reasumując ,bo ja ciemny i niezorientowany i naiwny.
W proteście przeciwko Łysemu krawaciarzowi z łazienkowskiej ,który podstępnie jak Putin przejął Naszą Wisełkę dokopaliście włąsnemu Ukkochanemu Klubowi..
Hmm. A te 25 tys. kary to pewnie z konta osobistego Bednarza pójdzie?

Ciekawi mnie czy kogokolwiek przekonaliście do swoich racji? i czy akcje w stylu "Kali ukraść krowę " cokolwiek pożytecznego przyniosły....
A może ten sylwester na meczu z Ruchem to był spontan ..
Rzucanie rac na murawe i to u siebie to DEBILIZM ,żadna ideologia i motywacja tego nie zmieni.