domin_czyzyny napisał(a):

|
no i co dalaej z tymi niewinnymi ? Bo tak naprawdę o to nam wszystkim chodzi.
|
No nie do końca,bo mnie chodzi co z tymi winnymi?
Moze powinni przyjsc i powiedziec ,sorry daliscie zakazy niewłasciwym osobom,to ja to zrobiłem...
Ale nie, trzeba najeżdżać na to ,ze zatrzymani sa niewinni,a winni,to w ogóle chyba z psiarni byli

Zreszta mamy zupełnie odmienne pojecie na ten temat.
domin_czyzyny napisał(a):

|
Pewnie wszystkim niewinnym masz jedno słowo do powiedzenie, które pewnie brzmi: "SPIERDA.LAJCIE" ? Co "mój bracie" Wiślaku ?
|
No grubo sie mylisz,bo sam wiem jak to jest (nie koniecznie mówie teraz przez pryzmat tej sytuacji)