Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3464
Stary 18.03.2014, 12:38
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
no i co dalaej z tymi niewinnymi ? Bo tak naprawdę o to nam wszystkim chodzi.
No nie do końca,bo mnie chodzi co z tymi winnymi?
Moze powinni przyjsc i powiedziec ,sorry daliscie zakazy niewłasciwym osobom,to ja to zrobiłem...
Ale nie, trzeba najeżdżać na to ,ze zatrzymani sa niewinni,a winni,to w ogóle chyba z psiarni byli
Zreszta mamy zupełnie odmienne pojecie na ten temat.

domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Pewnie wszystkim niewinnym masz jedno słowo do powiedzenie, które pewnie brzmi: "SPIERDA.LAJCIE" ? Co "mój bracie" Wiślaku ?
No grubo sie mylisz,bo sam wiem jak to jest (nie koniecznie mówie teraz przez pryzmat tej sytuacji)
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 18.03.2014 o godz. 12:40.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując