Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.03.2014, 12:37
4karol4 napisał(a):Wyświetl post
Ok, proszę o merytoryczną odpowiedź krytykujących Smudę. Czy Wasza krytyka nie wynika jedynie z negatywnego nastawienia do Smudy, a nie z gry drużyny? Jeżeli nie, to co musiałby zrobić Smuda, żeby wg Was zasłużył na pochwały? Jak musiałaby grać Wisła, ile zdobyć punktów, które miejsce zająć? Proszę o realną odpowiedź uwzględniającą nasz obecny skład, a nie w stylu "musiałby wygrać Ligę Mistrzów 3 razy pod rząd".
Grać tak na wyjazdach jak przynajmniej gra się w Krakowie, tak żeby ogladajac jej mecze wyjazdowe, nie zżygać się, tak jak to miało miejsce podczas zdecydowanej większości meczów na wyjeździe. Żeby drużyna miała jakiś styl, a jej gra nie zależała od tego "jak się mecz ułoży". Żeby grała odważnie jak Pogoń czy Ruch, a nie tchórzliwie by tylko bramki nie stracić.
Odpowiedz cytując