domin_czyzyny napisał(a):

Oczywiście.......
Gwiaździsty napisał(a):

Mnie to co mysli druga strona, nie interesuje.
Tylko , żebyś nie zasłabł przy ogladaniu.
|
No to widzę własnie inteligentne podejscie do tematu.
To jak klub ma sie z kims takim ukladać?
Spokojnie widzialem gorsze rzeczy.....