Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3462
Stary 18.03.2014, 12:27
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
nikt, .
Oczywiście.......

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Mnie to co mysli druga strona, nie interesuje.
Tylko , żebyś nie zasłabł przy ogladaniu.
No to widzę własnie inteligentne podejscie do tematu.
To jak klub ma sie z kims takim ukladać?

Spokojnie widzialem gorsze rzeczy.....
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 18.03.2014 o godz. 12:31.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując