19sebawro06 napisał(a):

|
Ty chyba nie rozumiesz że klub by nic na tym nie stracił bo bilety podrożały by o 1 zł. klub by nic nie stracił bo dalej z biletów miał by tyle samo kasy
|
Jak widać jeszcze nie podrożały, a klub już stracił na tym głupim pomyśle.