Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3460
Stary 18.03.2014, 12:17
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Po wyprowadzeniu pewnych jednostek z C ,też.......
Tak widzi to druga strona.
Przestań,bo przypomina mi to propagande komunistyczną......A kto dał przyzwolenie,zeby Ci nie Bogu Ducha winni, wystrzeliwali race....?
Mnie to co mysli druga strona, nie interesuje. Tym bardziej, ze jest to najemnik, nie związany emocjonalnie z Wisłą, b. kopacz Legii.
A co do wystrzeliwania rac. Na forum jest taki temat: "Na zachodzie sobie poradzili - czyli kibolski przeglad wydarzeń w Europie"
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9181

Tylko , żebyś nie zasłabł przy ogladaniu.
Odpowiedz cytując