domin_czyzyny napisał(a):

|
wojna jest z polityką jaką klub wobec nas prowadzi, niezależnie od tego czyja to decyzja. Bednarz jest jej symbolem, po Jego odejściu i wyprowadzeniu POlicji ze stadionu można myśleć o porozumieniu.
|
Po wyprowadzeniu pewnych jednostek z C ,też.......
Tak widzi to druga strona.
Gwiaździsty napisał(a):

|
Chyba jednak się nie zorientowałeś, kto zniszczył. Kto dał zakazy Bogu Ducha winnym kibicom, .
|
Przestań,bo przypomina mi to propagande komunistyczną......A kto dał przyzwolenie,zeby Ci nie Bogu Ducha winni, wystrzeliwali race....?