Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3451
Stary 18.03.2014, 11:40
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
P.S. teraz czas dla takich jak Ty, szalik w dłoń, nikt Cie nie wystraszy puszką, wbijaj na sektor i działaj.
Przecież będzie wtedy ...... łamistrajkiem itd ...
Sprzeczne wytyczne przekazujesz.

SKWK popełniło błąd ... bo jednak kilka tysięcy kibiców przyjdzie i będzie miało za uszami te inwektywy SKWK (nie szanujesz się ..." ) oni już nigdy nie poprą SKWK .... a przy odpowiednio innym rozegraniu sprawy wszyscy kibice mógliby stanąć za SKWK .... przynajmniej za tymi naprawdę niewinnymi.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując