Gwiaździsty napisał(a):

|
P.S. teraz czas dla takich jak Ty, szalik w dłoń, nikt Cie nie wystraszy puszką, wbijaj na sektor i działaj.
|
Przecież będzie wtedy ...... łamistrajkiem itd ...
Sprzeczne wytyczne przekazujesz.
SKWK popełniło błąd ... bo jednak kilka tysięcy kibiców przyjdzie i będzie miało za uszami te inwektywy SKWK (nie szanujesz się ..." ) oni już nigdy nie poprą SKWK .... a przy odpowiednio innym rozegraniu sprawy wszyscy kibice mógliby stanąć za SKWK .... przynajmniej za tymi naprawdę niewinnymi.