dynek.pl napisał(a):

|
W ten sposób Panowie jeśli można tak Was nazwać zniszczyliście bardzo fajnie wyglądający dla nas sezon i to w najważniejszym dla nas momencie.
|
Chyba jednak się nie zorientowałeś, kto zniszczył. Kto dał zakazy Bogu Ducha winnym kibicom, kto zerwał ustalenia dotyczace zasad funkcjonowania sektora C. Kto wprowadził tam tajniaków i policję.
A Ty jeszcze chcesz, zeby w takiej atmosferze kibice przyszli jak gdyby nigdy nic i....zajęli sie dopingiem ? Chyba sobie jaja robisz.
Popatrz na Legię, o wiele grubsza awantura, jakiej nie było od lat i co robi prezes, przeprasza innych, żadnej odpowiedzialności zbiorowej, jakby nic sie nie stało, 1 mecz i już od meczu z Lechem jakby sprawy nie było.
Cytat:
|
Bo 7 tys. podpisów to jednak nie jest cały stadion. Ja na przykład osobiście bym sobie na przykład nie życzył by 1 zl z mojego biletu szla na oprawy bo bojkotuje te składki od słynnej oprawy i Waszego focha przed meczem z Lechem (maj 2011 zdaje się).
|
7 tys. przy frekwencji średniej 15 tys. to jest bardzo duzo. SKWK jest póki co jedynym oficjalnym reprezentantem kibiców Wisły, więc jest uprawniony do prowadzenia rozmów. Całkiem możliwe, ze Bednarz powoła sobie nowa organizację złożoną z łamistrajków, jak Jaruzel w stanie wojennym po zdelegalizowaniu Solidarności powołał miodozwiązki komunistyczne.
P.S. teraz czas dla takich jak Ty, szalik w dłoń, nikt Cie nie wystraszy puszką, wbijaj na sektor i działaj.