|
Ja mam wrażenie, że Bednarz rozgrywa sobie wszystko jak chce, SKWK nieświadomie tańczy jak on zagra. Jacek dobrze wie kiedy ma odejść, wykona powierzone cele i złoży dymisje, SKWK ogłosi swój sukces wszyscy kibice będą zadowoleni, Jacek z uśmiechem na twarzy podziękuje współpracownikom za kawał dobrej roboty...
|