Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3445
Stary 18.03.2014, 10:57
wierny napisał(a):Wyświetl post
Tylko zakazy są za zbombardowanie stadionu racami, które miało służyć...?
Jeżeli chodzi o race na meczu z RUchem już się wypowiedziałem, ale zakaz dla 400 osób za siedzenie w knajpie kilka godzin po meczu to już jakieś pierd....ne s....y....two. Tym bardziej, że chcieliśmy z kumplem wdepnąć do lokalu i też mogłem dostać prewencyjny zakaz.

Pusty stadion na Reymonta - jeden - dwa takie mecze i Bednarza nie ma w TS. Jeśli chodzi o kwestię Smudy to podejrzewam, że prawdopodobieństwo dogadania sie między stronami istnieje, ale Bednarza powinniśmy pożegnać jak najszybciej...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując