wierny napisał(a):

|
Tylko zakazy są za zbombardowanie stadionu racami, które miało służyć...?
|
Jeżeli chodzi o race na meczu z RUchem już się wypowiedziałem, ale zakaz dla 400 osób za siedzenie w knajpie kilka godzin po meczu to już jakieś pierd....ne s....y....two. Tym bardziej, że chcieliśmy z kumplem wdepnąć do lokalu i też mogłem dostać prewencyjny zakaz.
Pusty stadion na Reymonta - jeden - dwa takie mecze i Bednarza nie ma w TS. Jeśli chodzi o kwestię Smudy to podejrzewam, że prawdopodobieństwo dogadania sie między stronami istnieje, ale Bednarza powinniśmy pożegnać jak najszybciej...